Ontdek de wereld van visuele hulpmiddelen in Zoetermeer!

Location

Dekker ZoetermeerScheglaan 12

Calendar

28/11/2026

Kleine aanpassingen kunnen een groot verschil maken

Zelfstandig een boek lezen, genieten van uw favoriete televisieprogramma of weer gemakkelijker een hobby uitvoeren. Wanneer uw zicht achteruitgaat, zijn dit soms geen vanzelfsprekende bezigheden meer.

Gelukkig zijn er tegenwoordig veel hulpmiddelen die hierbij kunnen ondersteunen.

Op donderdag 26 november 2026 bent u van harte welkom bij Dekker Zoetermeer voor een hulpmiddelenbeurs speciaal voor mensen met een visuele beperking en hun naasten.

Laat u inspireren door nieuwe mogelijkheden

Tijdens deze beurs draait alles om praktische oplossingen die écht iets kunnen betekenen in het dagelijks leven.

Maak kennis met speciale optische hulpmiddelen, elektronische vergrotingssystemen, voorleesapparatuur en andere innovatieve producten. Ontdek hoe technologie kan helpen om dagelijkse activiteiten gemakkelijker en toegankelijker te maken.

Het bijzondere aan deze beurs? U hoeft niet alleen te kijken. U kunt hulpmiddelen zelf uitproberen en direct ervaren wat ze voor u kunnen betekenen.

Persoonlijke aandacht en deskundig advies

Iedere visuele beperking is anders. Wat voor de één een goede oplossing is, hoeft dat voor een ander niet te zijn.

Daarom staan onze Low Vision Specialisten en andere deskundigen klaar om met u mee te denken. Zij beantwoorden uw vragen, demonstreren verschillende hulpmiddelen en laten zien welke mogelijkheden er zijn.

Ook als u nog niet precies weet waar u naar op zoek bent, bent u van harte welkom.

Kom samen en ontdek meer

De hulpmiddelenbeurs is niet alleen interessant voor mensen die zelf slechtziend zijn. Ook familieleden, partners en mantelzorgers kunnen er waardevolle informatie en praktische inzichten opdoen.

Praktische informatie

Datum: Donderdag 26 november 2026

Locatie:
Dekker Zoetermeer
Scheglaan 12
2718 KZ Zoetermeer

Telefoon locatie: 079 - 368 42 70

Samen zien we meer!

Laat u informeren, probeer nieuwe hulpmiddelen en ontdek hoeveel er nog mogelijk is.

We ontmoeten u graag op 26 november in Zoetermeer!

‍

Inhoudsopgave

Geschreven door
Foto van Kimberley Dutscher, low vision specialist en lead buitendienst bij Low Vision Totaal
Kimberley Dutscher

Low vision specialist en lead buitendienst

Over mij

Producten

Bekijk gerelateerde producten

No items found.
AI

Vraag het aan AI

Vraag het aan Ben

Man met een burgundy T-shirt met tekst 'arte', een zilveren ketting, armbanden aan de linkerpols, een smartwatch aan de rechterpols en een glimlach, staand in een neutrale achtergrond.
Verified Account

Ben Kuipers

Onze A.I. denkt als Ben en die helpt al 20 jaar mensen die slecht zien. Bijna net zo slim, nét niet zo gezellig.